Styrelse

Gunnar Imberg, ordförande
Tel:070-609 59 25
gunnar.imberg@alerfors.st

Lars-Eric Johannesson, vice ordförande
Tel: 0533-27018
070-659 65 91
lars.eric.johannesson@outlook.com

Olle Hansen, sekreterare
070-591 50 05
olle.h.hansen@gmail.com

Lars-Eric Johannesson, kassör
0533-27018
070-6596591
lars.eric.johannesson@outlook.com

Margareta Grevås Sjöö, ledamot
0533-16290
070-329629
mgsjoo@hotmail.com

Sonja Söderqvist, ledamot
0533-31154
070-358 41 73
rutluk@hotmail.com

Lena Karlsson, ledamot
0533-25059
070-649 56 23

Margareta Johansson, ledamot
0533-30131
070-9474874
margareta-johansson@bahnhof.se

Vakant, ersättare

Per Johansson, revisor
0533-70053
070-210 53 22
per@takfelterud.st

Sven Åkerblom, revisor
0533-14535
070-548 33 33
familjen.akerblom@telia.com

Inga-Stina Åkerblom, revisorersättare
0533-14535
070-548 99 50
familjen.akerblom@telia.com

Svante Mlakar, valberedning
070-522 73 96
svante.mlakar@telia.com

67total visits,5visits today